En Uygun Prefabrik Ev Fiyatları

En uygun prefabrik ev fiyatları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye uygun olan ev seçeneklerimiz ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Evinizi inşa etmek istediğiniz alanın özelliklerine uygun olarak gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra kısa süre içerisinde evinizi teslim ediyoruz. Prefabrik evler betonarme yapılara göre pek çok yönden avantajlıdır. Bu yapılarımızın en çok tercih edilme sebebi uygun fiyatlı olmalarıdır. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımız ile hayalinizdeki evi sizler için tasarlayabiliriz. Tek katlı ya da iki katlı ev modellerimiz internet adresimizde yer almakta olup sizin isteklerinize yönelik özel tasarımlar da yapmaktayız.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları evin büyüklüğü ve özellikleri doğrultusunda değişmektedir. Firmamız ev yapımında duvarlar beton karışımı yonga levhalardan ve birleşim elemanları galvanizli çelikten yapılmaktadır. Çatı kısmı trapez sac, metal kiremit, shingle, sandviç panel olarak yapılmaktadır. Evlerin pencerelerinde PVC çift çam kullanılmakta olup, bina giriş kapısı çelikten yapılmaktadır. Sıva Altı Su Tesisatı, soba ve mutfak bacaları, sıva altı elektrik tesisatı, aydınlatma armatürleri, elektrik anahtarları ve prizler, iç ve dış boya, duş teknesi ve klozet (Paket), lavabolar (Paket Halinde) ve tüm prefabrik ev montajları fiyatımız içerisine dahildir. En uygun prefabrik ev fiyatları ile sağlam ve güvenli bir eve sahip olabilirsiniz. Özellikle çok şiddetli depremlere bile dayanıklı bu evler aileniz ile birlikte güven içerisinde yaşamanızı sağlayacaktır. Isı ve ses yalıtımları ile 4 mevsim kullanabileceğiniz bu evler dış boyası aksatılmadığı takdirde betonarme yapılar kadar dayanıklıdır.

Prefabrik Ev Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

En uygun prefabrik ev fiyatları ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren firmamız ev fiyatlarında ev özellikleri ve evlerin metrekaresi ile ilişkilidir. Anahtar teslimli evlerde fiyatlar daha yüksek olabilmekle birlikte evin metrekaresi arttıkça fiyat da artmaktadır. Betonarme yapılar ile kıyaslandığından pek çok yönden daha avantajlı olan prefabrik yapılar ekonomik olması ile büyük fark yaratır. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde bu yapılar deprem evleri olarak da bilinmektedir. Taşınabilme özelliğine sahip olan bu evlerde değişiklikler yapılabilmektedir.

En Ucuz Prefabrik Ev

Evinizi en ucuza en sağlam şekilde inşa edebiliriz. Şiddetli depremlere bile dayanıklı olan prefabrik yapılarımız oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. İster iki oda bir salon, ister 3 oda bir salon isterseniz de 6 oda bir salon gibi evleri oldukça uygun fiyatlara sizler için imal edebiliriz. Dış duvarların kalınlığı 10 cm olup iç duvarlar için 6 cm kalınlığı tercih etmekteyiz. Binalarımız için en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlere uzun yıllar boyunca oturabileceğiniz özel evler sunuyoruz. Çocuklarınızın bahçede oynayabileceği bir ev istiyorsanız arsanıza en uygun fiyata en sağlam evi inşa edebiliriz. İstediğiniz özelliklere sahip evinizi 10 gün içerinde kurarak montajını tamamlamaktayız.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

En uygun prefabrik ev fiyatları genellikle en küçük olan evlerimizdir. Boyut olarak küçük evlerimizde kullanılan malzeme miktarı da az olduğu için oldukça uygun fiyatlara imal edilmektedir. Prefabrik evlerimizde kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatı etkilemektedir. En iyi kalitede ürünler ile hizmet veren firmamız en uygun fiyatları sizlere sunuyor. Türkiye’nin her bölgesine ev kurmak için hizmet veriyoruz. İstediğiniz özelliklere uygun ev tasarımlarını imal ederek projenin kurulacağı bölgeye gidiyoruz. En uygun fiyatlara bir eve sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine gelerek hizmet vermekteyiz. Prefabrik evlerimizin maliyetleri ise projeye gidilecek bölgeye göre değişmektedir.