Prefabrik Ev

Prefabrik ev pek çok yönden betonarme yapılara göre avantajlıdır. Ekonomik olarak oldukça uygun fiyatlı olan bu yapılarımız depreme karşı dayanıklılığı ile bilinmektedir. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde zaman zaman şiddetli depremlere maruz kalmaktayız. Depremlere karşı alınabilecek önlemlerden en iyisi sağlam ve dayanıklı yapılar yapmaktır. Prefabrik ev deprem evleri olarak da zaman zaman kullanılan taşınabilir özelliğe sahip evlerdir. Betonarme evlere göre daha esnek olan prefabrik yapılar kısa süre içerisinde tamamlanarak teslim edilir. Kısa sürede hazırladığımız evlerin duvarları beton karışımı longa levhalardan oluşur. Birleşim elemanları ise galvanizli çelikten üretilmektedir.

Prefabrik Ev Nedir?

Günümüzün en hızlı değişime uğrayan sektörlerinden birisi de yapı sektörüdür. Özellikle dünya genelinde depremlerin eski dönemlere oranla sıkça meydana gelmesine bağlı olarak yapı sektöründe de çeşitli değişimler meydana gelmiştir. Bu değişimlerden en belirgi olanlarında biri de pek çok özelliği sayesinde diğer betonarme yapıları yerini almış olan prefabrik yapılar olmuştur. Tüm mevsim koşullarına uygun olarak üretilen prefabrik yapılar her bütçeye uygun fiyatlara sahip olmasından dolayı da insanların ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Sizler için hayalinizdeki evi en uygun fiyatlara ve en sağlam şekilde sunuyoruz.

Prefabrik Ev Özellikleri Nelerdir? Prefabrik ev betonarme evlerden daha ekonomiktir. Her bütçeye uygun fiyatlara sahiptir ve her yere taşınabilme özelliğine sahiptir. En şiddetli depremlere dahi dayanabilmektedir. Yılın 4 mevsimine uygun olarak da tasarlanmaktadır. Prefabrik evlerimizin kurulumu ve montajı kolay olup genellikle birkaç gün içerisinde montajlama ve kurulum işlemlerimizi tamamlamaktayız. Prefabrik yapıların ömrü bakımları yapıldığı takdirde betonarme yapılar ile aynıdır. Dış ve iç boyamaları yapılan evlerimiz betonarme yapılar gibi oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Prefabrik Evleri Neden Tercih Etmeliyim?

Yaz aylarında oldukça serin tutan evlerimiz kış aylarında da oldukça sıcak tutma özelliğine sahiptir. Prefabrik yapılarımızın tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri bu yapıların diğer betonarme yapılara oranla depreme daha dayanıklı olmasıdır. Bununla birlikte prefabrik yapılarımızın kurulum ve montajlama masraflarının diğer betonarme yapılara göre ekonomik olmasıdır. Bu yapıların taşınabilir özellikte olması dolayısıyla seyyar olarak konaklama tercihine sahip olan bireyler prefabrik yapıların bu özelliklerinden faydalanabilmektedirler. Betonarme yapılan çeşitli hava koşullarından etkilendiği bilinen bir gerçektir ancak bu olumsuz durum prefabrik yapılarda geçerli olmamakta çünkü prefabrik ev yapımının iç ve dış dizaynında kullanılan malzemeler son derece kaliteli olup en zorlu hava şartlarında bile kalitesinden ödün vermeyerek varlığını uzun yıllar boyunca devam ettirebilmektedir.

Prefabrik Evlerin Kurulum Aşamaları Prefabrik ev yapmak istiyorsanız ilk olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Satın almak istediğiniz prefabrik yapılarının detaylı olarak firma yetkililerimizden bilgi almalısınız. Bilgilendirme aldıktan sonra tercih ettiğiniz prefabrik evin metrekaresi ve montajının gerçekleştirileceği alan hakkında bize gerekli bilgileri vermelisiniz. Daha sonra ise yetkililerimiz kurulum aşamaları, montaj işlemi için personellerimiz ve tüm işlemlerin ücretleri konusunda sizi bilgilendirecektir. Evinizin kurulumunun yapılacağı alana kurulum için gelecek personellerimiz iki gün içerisinde ulaşacaktır. Personellerimiz kurulum ve montajlama işlemini birkaç gün içerisinde tamamlamakta olup bu süre maksimum 10 gün sürmektedir. En fazla 10 gün içerisinde oldukça sağlam evinize sahip olabilirsiniz. Kurulum işlemleri çelik malzemeler ile oldukça sağlam yapılmakta olup kısa sürede teslim edilmektedir. Firmamız sizler için özel tasarladığı farklı boyutlardaki yapılarımız ile en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Web sitemizde 1 ve 2 katlı pek çok ev tasarımımız yer almakta olup kişilerin özel taleplerine yönelik yapılar da oluşturmaktayız.